HAKKIMIZDA


Hukuk büromuz, Avukat Hakan Gültekin tarafından 2005 yılında Kayseri‘de kurulmuştur. Büromuz kurulduğu günden bu yana özellikle iş hukuku , borçlar hukuku, icra-iflas hukuku, ticaret hukuku olmak üzere birçok alanda uzman olarak avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimizde gizlilik ve bağlılık prensibiyle hareket ederek sadece mevcut uyuşmazlıklara ilişkin çözümlerin sunulması değil, ileride karşılaşılması muhtemel uyuşmazlıklarla ilgili olarak da her türlü hukuki desteğin sağlanması amacıyla hareket etmekteyiz.

Hukuk büromuz sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (maddi ve manevi) ortadan kaldırılması maksadı ile hizmet sunmaktadır. Trafik kazası ve iş kazası sonucunda ortaya çıkan mağduriyetlerin karşılanması konusunda sigorta sektörü yer yer yetersiz kalmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı zarara uğrayanları koruma amacını taşımaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi ve kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket eden uzman ekibimiz; sigorta kapsamında oluşan ölüm, daimi sakatlık ve tedavi masraflarının yanı sıra tazminat haklarının tarafımızca takip edilerek hak sahiplerine mümkün olan en kısa sürede ulaştırmayı hedef ve ilke edinmiştir.

Avukatlık hizmetlerinde kaliteli, güvenilir, meslek ilkeleri dahilinde ve en iyi hukuk bürosu olma amacı ile müvekkillerimizin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda, uygun ve doğru çözümü üreterek hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz.